اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp

جیبی‌مو پس از کسب افتخارات چشم‌گیر در طی دو سال گذشته سرانجام در حوزه درگاه پرداخت اینترنتی و خدمات پرداخت الکترونیکی، قرارداد پرداخت یار را با شاپرک امضا کرده و در لیست شرکت‌های پرداخت یار رسمی شاپرک قرار گرفته است. در زیر اشاره‌ای به بخشی از دستاورد‌های دیگر جیبی‌مو نیز شده است.

  • تیم برتر در رویداد فینتک فارم بانک کشاورزی سال ١٣٩٧
  • تیم دوم در رویداد ملی شو بانک ملی سال ١٣٩٧
  • رتبه سوم رویداد نواندیشان مالی هشتمین همایش بانکداری الکترونیک از سوی بانک مرکزی سال ١٣٩٧
  • رتبه سوم رویداد رفاتک (مرکز نوآوری و توسعه کسب و کار بانک رفاه) سال ١٣٩٨
  • رتبه سوم جشنواره استارتاپی نمایشگاه تراکنش ایران سال ۱۳۹۷

تعریف پرداخت یار

با گسترده شدن فضای کسب‌وکار و نیاز این حوزه به بستر امن پرداخت، نهاد جدیدی برای تسهیل پرداخت‌های الکترونیک به نام پرداخت یار از سوی بانک مرکزی تعریف شده است که با انعقاد قرار داد با شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات پرداخت، امکان استفاده از ابزارهای پذیرش و اتصال به شبکه الکترونیکی پرداخت (شاپرک) به صورت غیرمستقیم برای این نهاد میسر می‌شود. در نتیجه پرداخت یار در چارچوب سند تدوینی از سوی بانک مرکزی و بر اساس قرارداد منعقده با شرکت‌های ارائه دهنده خدمات پرداخت و شاپرک، می‌تواند پرداخت‌های بدون کارت از جمله پرداخت‌های درون برنامه‌ای مبتنی بر زیرساخت‌های همراه از طریق درگاه پرداخت واسط را برای پذیرندگان خود انجام داده و سپس به شبکه شاپرک ارسال کند.

طبق ضوابط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران شرکت‌های دارای مجوز پرداخت‌یار می‌توانند در فضای موبایل و اینترنت که نیاز به جسم کارت برای پرداخت نیست سرویس‌های مالی متنوع و دارای ارزش‌افزوده برای مشتریان ارائه دهند.

درگاه پرداخت و پرداخت دسته‌ای جیبی‌مو

راهکار ۳۶۰ درجه پرداخت
ویژه کسب‌وکارها

اطلاعات بیشتر

بازار هدف جیبی‌مو

در سال جدید تمرکز ویژه‌ای روی پلتفرم‌ها خواهیم داشت؛ به این دلیل که این‌گونه شرکت‌ها غالباً کسب‌وکارهایی تلقی می‌شوند که موجب تعاملات ارزش‌آفرین میان مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان کالا یا خدمت می‌شوند. به دلیل همین ماهیت دو سویه بودن بازار پلتفرم‌ها خدماتی متناسب با نیاز آنها در چارچوب پرداخت یاری توسعه و عرضه شده است.

این خدمات شامل درگاه پرداخت واسط با قابلیت پذیرش کیف پول الکترونیکی، دریافت و تسهیم پویای وجوه، کنترل عملیات مالی بین کاربران و تامین‌کنندگان کالا یا خدماتشان، بازپرداخت مستقیم وجه به حساب بانکی مشتریان، پرداخت جوایز، گزارش‌گیری پویا، هزینه متناسب با اندازه کسب‌وکارشان، امنیت و قابلیت اعتماد و تعامل نزدیک با مشتریان و تکمیل حلقه‌های بازخورد از آنان با بهره‌گیری از شبکه اجتماعی جیبی‌مو است که تحت عنوان «راهکار ۳۶۰ درجه پرداخت» در اختیار این کسب‌وکارها قرار می‌گیرد.

پرداخت امن و آسان با جیبی‌مو

اطلاعات بیشتر

لینک‌های مفید

معرفی کامل محصول راهکار ۳۶۰ درجه پرداخت

آموزش ثبت‌نام کسب‌وکارها در جیبی‌مو

چرا درگاه پرداخت واسط برای استارت‌آپ‌ها مناسب است؟

به جمع 100 هزار کاربر جیبی‌مو بپیوندید.

هانا یونسی

هانا یونسی

کارشناس ارشد MBA و کارشناس بازاریابی جیبی‌مو

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری
Share on twitter
Share on telegram
Share on linkedin
Share on whatsapp