ما در جیبی‌مو تلاش می‌کنیم که

بستری امن و آسان برای انتقال وجه موبایلی فراهم کنیم تا همه بتوانند با خیال آسوده در هر لحظه و بدون نیاز به مراجعه به بانک عملیات مالی‌شان را انجام دهند. از طرف دیگر در تلاش‌ایم که خدمات پرداخت الکترونیکی و بانکداری و بازاریابی را برای کسب‌وکارها یک‌پارچه کنیم و با فراهم کردن انواع درگاه پرداخت و ابزارهای جدید پذیرش پول به کسب‌وکارها کمک کنیم که برای مشتریان‌شان تجربه خریدی جذاب را بسازند.

داستان ما در جیبی‌مو

همه چیز از احساس نیاز به محصولی برای ساماندهی امور مالی شروع شد، پس به پشتوانه چندین سال دانش فنی‌مان اولین قدم را برای تهیه محصول جیبی‌مو برداشتیم.

تا وقتی نیازهای مشتریان ادامه داشته باشد داستان جیبی‌مو هم تمام نمی‌شود. ما نیازهای مشتری‌ها را شناسایی می‌کنیم و در جهت رفع این نیازها مسیرمان را ادامه می‌دهیم.

ارزش‌های جیبی‌مو

اولویت جیبی‌مو ارائه بهترین خدمات و پشتیبانی به کاربرانش است. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که با کمک تکنولوژی روز دنیا بهترین خدمات را برای سهولت کار مشتریان‌مان ارائه کنیم.

خدمات به‌روز

ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که به‌روزبودن مهم‌ترین عامل برای پیشرفت است. جیبی‌مو با ارائه خدمات به‌روز مسیر پیشرفت را برای مشتریانش هموار می‌کند.

خدمات مالی امن

امنیت مهم‌ترین امر در ارائه خدمات مالی است و جیبی‌مو با ارائه راهکارهایی خلاقانه پرداخت امن را برای مشتریانش تضمین می‌کند.

خدمات کارآمد

جیبی‌مو نیازهای مشتریان را شناسایی می‌کند و محصولش را به توجه به این نیازها ارتقا می‌دهد و از این طریق خدماتی کارآمد در اختیار مشتریانش می‌گذارد.

جوایز

سال ۱۳۹۷
Read More
تیم برتر در رویـداد فینتک فارم بانک کشاورزی سال ١٣٩٧
سال ۱۳۹۷
Read More
تیـم دوم در رویــداد ملـی‌شـو بانـک ملــی ســال ١٣٩٧
سال ۱۳۹۷
Read More
رتبه سوم رویـداد نواندیشان مالی هشتمین همایش بانکداری الکترونیک سال ١٣٩٧
سال ۱۳۹۸
Read More
رتبه سوم رویـداد رفاتک (مرکز نوآوری و توسعه کسب‌وکار) بانک رفاه سال ١٣٩٨
سال ۱۳۹۸
Read More
رتبه سوم در نمایشگاه تراکنش ایران سال ۱۳۹۸

شرکای تجاری جیبی‌مو

به ما بپیوندید

اگر می‌خواهید کارکردن در محیطی دوستانه و جذاب را تجربه کنید و همزمان فرصت رشد و یادگیری داشته باشید به تیم جیبی‌مو بپیوندید.