مشکلاتی که جیبی‌مو به راحتی از زندگی شما حذف می‌کند

//مشکلاتی که جیبی‌مو به راحتی از زندگی شما حذف می‌کند

مشکلاتی که جیبی‌مو به راحتی از زندگی شما حذف می‌کند

زندگی واقعی ترکیبی از تجربه‌های خوب و بد است. قرن ۲۱ام شروع دوره‌ای است که همه تلاش کرده‌اند تا زندگی دیجیتال را هر چه بیشتر شبیه زندگی واقعی کنند. (کاری به خوب یا بد بودنش نداریم!)

برای رسیدن به این هدف، تلاش شده تا تمام ویژگی‌های این زندگی واقعی، منجر به ایجاد یک تجربه دیجیتال منحصر به فرد شود.

نگاهی به اطراف خود بیندازید. هر سرویس، کالا یا هر چیزی که برای شما مهم است در این فضای جدید، نماینده‌ای دارد.

به طور قطع در آینده، اتفاقات بزرگ‌تری هم رخ خواهد داد اما ما آدم‌های زمان حال هستیم. چرا نباید بهترین تجربه زندگی دیجیتال را همین الان داشته باشیم؟

روزمره‌ترین و شاید مهم‌ترین تجربه ما، چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی، استفاده از پول است.

مفهوم و معنای پول همچنان بعد از گذشت قرن‌ها، تغییری نکرده است اما نحوه استفاده و ابزارهای مرتبط با آن همیشه در حال تغییر و تکامل هستند.

ابزارهای کمی هستند که می‌توانند نقطه مشترکی برای اتصال دنیای واقعی و دیجیتال باشند.

مسافری به نام پول

واقعیت عجیبی است اما پول همیشه در حال سفر کردن است. مهم‌ نیست شما به یک دوست بدهکار باشید یا طلب‌کار، مهم این است که این سفر راحت، ایمن‌ و سریع‌تر انجام شود.

امروزه برای انتقال پول، ابزارهای مختلفی در اختیار داریم، اما کدامیک بهترند؟!

ایستادن در صف بانک یا عابر بانک که انتخاب پدربزرگ‌هاست!

استفاده از اپلیکیشن‌های بانکی با ظاهری خسته کننده هر چند جدید به نظر می‌رسد اما همه می‌دانیم که چه دردسرهایی دارد:

  • نرخ بالای کارمزدها
  • ارائه اطلاعات کارت بانکی به طرف مقابل
  • معطل شدن برای نقل و انتقال بین بانکی در مبالغ بالا
  • مشکلات مربوط به ارسال همزمان پول به چند حساب
  • نیاز به حمل کارت‌های بانکی و خطر مفقود یا دزدیده شدن آنها

از طرفی، با اینکه همه پول را دوست داریم اما صحبت کردن در مورد پول، خیلی عجیب است. به خصوص که بخواهید با یک دوست در مورد آن صحبت کنید.

چقدر جالب بود اگر ابزاری در اختیار داشتیم که ما را از این گفتگوی عذاب آور خلاص می‌کرد. از طرفی مشکلاتی را هم که اپلیکیشن‌های بانکی دارند، نداشته باشد.

نور امیدی وجود دارد

همه می‌گویند که اینترنت زندگی را آسان‌تر کرده است، اما واقعیت چیز دیگری است. همان آدم‌هایی که زندگی واقعی را پیچیده می‌کنند، دست سر از ما در این فضا نیز برنمی‌دارند!

برای مواجه با این مشکلات و بدست آوردن آسایش خاطر می‌توانید از جیبی‌مو استفاده کنید.

تنها با داشتن شماره تلفن طرف مقابل، می‌توانید پول ارسال کنید یا تقاضای دریافت پول کنید. این فرد می‌تواند دوست، همکار، راننده تاکسی یا مشتری شما باشد.

اگر می‌خواهید کسب و کار آنلاین خود را راه‌اندازی کنید، دیگر نیازی به طی کردن فرایندهای پیچیده و زمان‌بر برای دریافت درگاه پرداخت اینترنتی ندارید. تنها شماره تلفن مشتری را بگیرید و برای او رسید پرداخت صادر کنید.

اگر مثل من وسواس به تمیزی دارید، با استفاده از جیبی‌مو، دیگر نیازی ندارید هیچ اسکناسی را لمس کنید.

در ضمن، اگر به محیط زیست اهمیت می‌دهید (که باید بدهید!) به این فکر کنید که چه تعداد درخت باید قطع شود و چه آلاینده‌هایی برای تولید اسکناس و رسیدهای کاغذی باید مصرف شوند.

وقتی به همه این معضلات نگاه کنید، با خود می‌گویید هیچ راه نجاتی وجود ندارد.

اما اشتباه می‌کنید، همیشه برای انسان‌های نوآور، نور امیدی وجود دارد. جیبی‌مو هم یک اپلیکیشن موبایل است اما تفاوت‌های بی‌شماری با سایر نرم افزارهای آزار دهنده بانکی دارد.

سادگی و جذابیت

اگر از اپلیکیشن بانکی استفاده کرده باشید، می‌دانید که بعد از اینکه کارتان با سرویس تمام شد، از آن خارج می‌شوید. اما جیبی‌مو یک جنبه دیگر هم دارد که باعث می‌شود زمان بیشتری را برای آن اختصاص دهید.

با استفاده از فید شبکه اجتماعی جیبی‌مو، می‌توانید به فهرست خریدهای روزانه دوستان خود، سرکی بکشید. (البته اگر آنها اجازه این کار را بدهند!)

شما هم می‌توانید اجازه بدهید تا سوابق خریدتان برای بقیه دوستان ارسال شود. این فرصت خوبی است تا از تجربه‌های خرید دیگران هم استفاده کنید.

چرا که نه؟! به هر حال جیبی‌مو می‌خواهد تجربه زندگی واقعی را به ما هدیه دهد و نقطه اتصال زندگی واقعی و دیجیتال باشد. درست مثل این می‌ماند که با یک دوست برای خرید به بازار رفته باشیم. همه چیز واضح و مشخص جلوی چشم‌تان قرار دارد.

در جیبی‌مو انتخاب همیشه با شماست، آیا برای زندگی دیجیتال واقعی آماده‌اید؟

توسط | ۱۳۹۷-۷-۸ ۱۴:۴۷:۱۰ +۰۰:۰۰ ۳ مهر، ۱۳۹۷|درباره جیبی‌مو دسته بندی ها|بدون ديدگاه

در باره نویسنده :

ثبت ديدگاه